Recenze Faro

Přidáno: 9. listopadu 2015

• Absolutne tichy chod
  • Nizka spotřeba při chodu (spotřeba je na W presne jak je deklarovana)
  • V pohotovostnim rezimu (tzn. je vyply) ma spotřebu 0.5W (da se to pochopit, ale 0W to není ;))
  • Svetlo se da ovládat POUZE přes dalkovy ovladac (2 draty navíc, které by toto zapojeni umoznily zvysi vyrobni naklady minimalne a zvetsi moznosti pouziti).
  • Zarovky vhodne do svetla jsou dost omezene - musí byt male - a ty skoro nesviti (malo Lumenu). Pritom by stacilo kdyby autor posunul L profil drzici objimku o pul cm a zvetsi se množství vhodných zarovek).
  • Navod je napsany v 1 jazyku a prelozeny strojove do ostatních - viz. veta obsahujici slovo '...FANOUŠKA...' - 'FAN' - misto VENTILATOR :)
  • Zjistit jak se meni chod motoru (reverse) z navodu nelze - pisou ze se nesmi tocit, pritom se MUSI tocit, jinak na stisk tlacitka nereaguje a po opetovnem zapnuti je 'nerozhodny'.

Vyber zboží jsem delal dlouho a nelituji koupe, udelal bych to znovu. Cena je opravdu vysoka (fakt nechapu co je na tom tak draheho), ale proste se asi jinak neda, kdyz clovek chce neco takoveho.
Zimni chod me zatim nepresvedcil, ze se vyplati a pomaha - ale jeste nebyly uplne vhodne podminky na overeni. V lete to bude urcite pecka.

Faro 33416

Faro 33416

Přidáno: 21. září 2015

moderní vzhled, výborné parametry

Faro 33110

Faro 33110

Přidáno: 23. srpna 2015

Zakoupeno v Gavri.cz

• dělá to co má, perfektně uleví od horka :-) a pěkně vypadá v kombinaci s dřevem
  • montáž - moc dílů zabere trošku více času na složení a spodní kryt uchycení na tyč jde hůře nasadit, poškrábal jsem u obou ventilátorů tyč, naštěstí to nejde moc vidět v montážní výšce
  • ovládání - chybí mi pomalejší rychlost, má 5 ale spíš pocitově od půlky výkonu nahoru

klady rozhodně převyšují nad zápory, montáž je přece jen jednou :-)

Přidáno: 21. srpna 2015

• Tichý a dobře chladí

Jsem spokojen

Přidáno: 21. srpna 2015

Zakoupeno v Gavri.cz

• v montáži přímo na strop byl ventilátor trošku hlučnějí, což se ale podařilo odstranit jeho "popuštěním" dolů

rozhodně si pořídíme na příští léto další tyto ventilátory do všech dětských pokojů

Faro 33605

Faro 33605

Přidáno: 17. srpna 2015

• plně dostačující

spokojenost

Přidáno: 14. srpna 2015

Zakoupeno v Gavri.cz

Spnil mé očekávání - doporučuji všem.

Faro 33186

Faro 33186

Anonym Anonym

Přidáno: 10. srpna 2015

• Chválím elegantní design. Bála jsem se nevkusného monstra.
  • Máme přidělané na podhledech a větrák se hýbe...díky tomu pak vydává cvakací zvuk při nejvyšší rychlosti, ale lepší cvakání než vedro. Proto ho na nejvyšší rychlost nepouštíme příliš často...tak nám snad nespadne na hlavu.

Do panelákové ložnice ideální. Výkon pro panelákovou ložnici dostačující. Pro obývák bych volila větší, nebo výkonnější. Máme již druhé parné léto.

Faro 33471

Faro 33471

Přidáno: 6. srpna 2015

Zakoupeno v Gavri.cz

• funguje přesně podle popisu a mých představ

výrobek přesně splnil mé očekávání

Přidáno: 18. července 2015

Zakoupeno v Gavri.cz

• Přesně splnil mé očekávání.
  • Tichý chod motoru, slušné dílenské zpracování, snadná montáž, pěkně vypadá.
  • Doporučuji všem.

Anonym Anonym

Přidáno: 14. července 2015

• extra tichý, opravdu neslyšný, motor
  • jedinečně pomalé otáčky na nejnižší rychlost
  • zpětný chod
  • kvalita provedení je opravdu výborná, i v detailu, bez výhrad
  • napsal bych "cena", ale nenapíši, protože cena je adekvátní kvalitě
  • návod opravdu není nic moc, kdo není technicky zkušený, ať si na smontování pozve někoho šikovného, jinak montáž není nesnadná, ovšem návod textově vysloveně slabý a čb fotografie v krocích sestavování nejsou až tak zřetelné
  • nevím jak jsou na tom ostatní podobné výrobky, ale tento bez dálkového ovladače by byl naprosto mrtvý, snad lze ovladač v případě jeho poškození zakoupit
  • je obtížné udělat přejímku výrobku - v návodu chybí výčet kompletnosti dodávky (je tam jen jakási fotečka všech součástí, ze které moc není vidět), měl jsem strach, aby něco nechybělo (ale bylo to OK).
  • chvíli jsem se obával, že nefunguje "revers", ale pak jsem přišel na přepínač v prostoru u baterie (mikropřepínač přesunout zleva doprava)

Celkově vynikající ventilátor, opravdu příjemný s neslyšným motorem, který zároveń působí i jako brzdič při změně rychlosti na nižší, změna směru otáčení je také skvělá. Koupil bych jej znovu. Pozor na upevňování na sádrokartonový strop - já jsem nejdříve upevnil kruhovou desku cca 35 cm průměr a teprve na ni jsem ukotvil venitlátor. Mám jej chvíli, tak poruchovost nemohu posoudit.
Je to lepší než klimatizace, velmi příjemné řešení - zejména nízké otáčky a v zimě míchání horkého vzduchu od stropu se studeným od podlahy.

Faro 33370

Faro 33370

Přidáno: 22. června 2015

• krásný
  • tichý
  • prehistorický a hnusný dálkový ovladač - nechápu
  • (měl by jít nahradit hezkým drátovým ovladačem vedle vypínače, nezkoušel jsem)

jsem spokojen, chtěli jsme designový i užitný kousek, na spaní používáme na nejnižší otáčky a je to moc příjemné

Faro 33180

Faro 33180

Přidáno: 18. června 2015

Zakoupeno v Gavri.cz

• Pěkný ventilátor s tichým chodem
  • Návod montáže je příliš stručný a nesrozumitelný
  • Ventilátor má díky pomalému chodu a divnému tvaru lopatek velice nízkou účinost

Pěkný ventilátor s tichým chodem bohužel však s nízkou účiností tudíž nevhodný do velice teplých podkrovních místností.

Přidáno: 3. dubna 2015

• hezký ,tichý a učinný
  • trošku málo prostoru pro žárovku mola být kratší objímka.

velmi spokojen

Faro 33111

Faro 33111

Přidáno: 27. února 2015

Zakoupeno v Gavri.cz

• Velmi pěkný a nepřeplácaný, designově velmi povedený.
  • Nemá světlo (to považuji za výhodu).
  • Barva mahagon a rudý mahagon (máme mahagon).
  • Nic moc kvalita barvy na kovových částech (lehce se sloupne třeba i při navlékání různých částí na tyč podle návodu) - zachránil jsem posléze černým lihovým fixem. Tomu sloupnutí se (i když jsem to čekal a připravil se na to) nedalo nijak zabránit, některé díky jsou hold trochu natěsno.

Naprosto super - koupil jsem tento ventilátor pod trámový strop (barva stropu mahagon - replika prastarého stropu) do místnosti s krbovou vložkou právě pro podporu vytápění v zimě.

Naprosto skvělé. Lituji, že jsem jej nekoupil již dávno.

Nejnižší otáčky sice mohly být ještě nižší, ale zapínáme jej vždy jen na chvíli. Pokud bych ale někde na netu našel nějakou vychytávku, jak otáčky ještě snížit, udělám to. Možná nějaký šikovný elektrikář by poradil :-)

Jinak musel jsem zkracovat přívodní trubici (strop máme celkem nízko) a neměl jsem s tím výrazný problém.

Problém je trochu kvalita barvy na kovových částech - dá se sloupnout velmi jednoduše - na to pozor.

S vyvažováním jsem si užil a ještě nyní se mi to nezdá úplně OK (toto ale není vada ventilátoru, je potřeba si s tím vyhrát, jako u nejspíše u každého stropního vent.)

Přidáno: 22. února 2015

Zakoupeno v Gavri.cz

• kvalita,vyběr z vice variant a barev

dobra cena,kvalita vyběr z vice variant

Faro 33019

Faro 33019

Ověřený zákazník Gavri.cz Jitka Krejčová

Přidáno: 8. února 2015

Zakoupeno v Gavri.cz

Doporučuji, jednoduché ovládání, nádherný desing, jednoduchá instalace, absolutně tichý.

Přidáno: 6. února 2015

Zakoupeno v Gavri.cz

• dobré a kvalitní lustry
  • nevím

• Dobrá kvalita

Široký sotrimemt.

Přidáno: 18. prosince 2014

• zajimavý produkt
  • zatím jsem nic nenašla

dobře zásobený obchod

Zobrazuji 441 - 460 ze 467 recenzí 1...20 21 22 [ 23 ] 24